5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

بازدید: 1941 بازدید

5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس برای طراحی سایت بدون کد نویسی

در مقاله 5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس با توجه به افزایش سایت های وردپرسی و نگرانی کاربرها برای تکراری بودن قالب و طراحی سایت ، به شما ویرایشگر های صفحه های وردپرس را معرفی میکنیم.امروزه یکی از دغدغه های طراح هایی که با cms وردپرس کار میکنند ، شخصی سازی قالب ها به صورت اختصاصی است.برای رفع این مشکل پلاگین های ویرایشگر زیادی وجود دارند. با توجه به قالبی که استفاده میکنید ، این ویرایشگر ها میتواند متفاوت باشند.اما بعضی از قالب ها هم هستند که به شما اجازه ی دسترسی و تغییر در سایت را نمیدهند . با این افزونه ها مشکل این قالب ها هم بر طرف میشود.

برای دانلود رایگان قالب های معروف و حرفه ای وردپرس روی کلمه ی دانلود قالب وردپرس کلیک کنید.

در ادامه بهترین پلاگین های ویرایشگر وردپرس را به شما معرفی میکنیم.

آنچه در این مقاله میخوانید:

معرفی 5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

این افزونه ها از برترین پلاگین های وردپرسی هستند که کاربران زیادی از آن ها استفاده میکنند. همچنین محبوبیت بیشتری نسبت به افزونه های دیگر بین کاربران  دارند.

ویرایشگر کلاسیک ( classic editor )

یکی از قدیمی ترین افزونه های ویرایشگر وردپرسی است .با توجه به این که بسیار قدیمی است ، اما هنوز جزو 5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس محسوب میشود.اما با انتشار نسخه ی 5 وردپرس این افزونه به افزونه ی گوتنبرگ تغییر کرد.این ویرایشگر از نوع متن و کد ساده کاربری است .به شما امکانات کامل برای مدیریت محتوای صفحه ، اطلاعات و تنظیمات مربوط به انتشار صفحات سایت و.. میدهد.علاوه بر این ها امکانات بلوکی پیشرفته برای ویرایش صفحات در اختیار شما میگذارد.از طریق چند پنجره کوچک  که به صورت کاملا حرفه ای دسته بندی شده اند میتوانید هر کاری که بخواهید انجام دهید. در نهایت میتوانید این افزونه را یکی از کامل ترین ویرایشگر های وردپرس در نظر بگیرید.

5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

 

 ویرایشگر گوتنبرگ ( Gutenberg )

یکی از ویرایشگر های جذاب برای کاربران محسوب میشود.  به دلیل محیط مدرن و سبکی که دارد کاربرانی زیادی را امروزه جذب خود کرده است. این ویرایشگر نسخه ی جدید و آپدیت شده ی ویرایشگر کلاسیک است .این پلاگین به صورت کد باز طراحی شده است و میتوانید قابلیت های دلخواه خود را به آن اضافه کنید.همچنین شما با کشیدن و رها کردن به راحتی میتوانید صفحه ی مورد نظر خود را طراحی کنید. که یکی از ویژگی های مهم گوتنبرگ  است.با اینکه گوتنبرگ یک صفحه ساز کامل به حساب می آید همواره بعضی از کاربران ویرایشگر کلاسیک را ترجیح میدهند.5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

 

همچنین اگر شما یک طراح سایت حرفه ای هستید حتما مقاله ی 5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس را هم مطالعه کنید.

ویرایشگر المنتور ( Elementor Page Builder ) محبوت ترین ویرایشگر لیست 5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

پلاگین المنتور را باید به عنوان یکی از قدرتمند ترین افزونه ها در این زمینه معرفی کرد.در حال حاضر بیشتر از 4 میلیون نصب فعال در دنیا دارد که نشان از این است که در باید در لیست 5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس جای بگیرد.ویژگی های زیاد المنتور از جمله المان های حرفه ای و انعطاف پذیر برای طراحی صفحه های سایت به محبوبیت آن افزوده است.اراِئه ی رابط کاربری ساده همراه با سرعت بالای افزونه هم باعث کاربرد راحت و در عین حال حرفه ای آن میشود.اما برای اینکه بتوانید از تمام امکانات آن استفاده کنید باید نسخه ی پرو را خریداری و سپس افزونه را نصب کنید. می توانید معرفی کاملتر افزونه المنتورپرو را بخوانید

5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

 

افزونه صفحه ساز المنتور پرو + درون ریزی آنلاین تمپلت ها | Elementor Pro را می توانید تهیه کنید.

 

ویرایشگر کامپوزر (visual composer )

پلاگین کامپوزر امروزه در بیش از 2 میلیون سایت استفاده میشود.از طریق این افزونه میتواند بدون داشتن دانش کد نویسی صفحات گرافیکی و انیمیشنی حرفه ای در سایت خود طراحی کنید.با نصب پلاگین کامپوزر به بیش از 40 میلیون المان دسترسی خواهید داشت.برای استفاده از آن ها فقط باید از روش کشیدن و رها کردن استفاده کنید. با کامپوزر همزمان به دو ویرایشگر دیداری و بک اند دسترسی دارید.

5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

 

افزونه افزودنی های اضافی ویژوال کامپوزر | Ultimate Addons For WPBakery را می توانید ارائه شده توسط توسعه دهندگان وب تهیه کنید.

ویرایشگر حرفه ای متن TinyMCE

اگر میخواهید قابلیت های زیاد و مختلفی به ویرایشگر متن وردپرس خود اضافه کنید، این پلاگین بهترین گزینه برای شما است.این ویرایشگر بیش از 1 میلیون نصب فعال در دنیا دارد.با توجه به ویژگی های آن میتواند در لیست 5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس قرار گیرد.با این پلاگین محیط ویرایش نوشته شما را به حالت تصویری تبدیل میکند.

5 افزونه برتر ویرایشگر وردپرس

در نتیجه با استفاده از این ویرایشگر ها میتوانید سایت خود را به صورت کاملا اختصاصی و خاص طراحی کنید .

پیشنهاد افزونه مکمل : افزونه ویرایشگر نقش و دسترسی کاربران | User Role Editor Pro

ادامه مطلب