5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس

بازدید: 1837 بازدید

5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس 

امروزه بسیاری از کسب و کار ها برای شغل خود یک سیستم فرم نیاز دارند. تا بتوانند به مشتریان خود سریع تر و با کیفیت بالاتر خدمات ارائه دهند.
همچنین اگر برای کسب و کار خود سایت هم طراحی کرده باشید میتوایند بهترین پلاگین نوبت دهی را در مقاله ی 5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس را پیدا کنید.
با استفاده از این افزونه ها سیستم نوبت دهی و تنظیم وقت ملاقات را به صورت مستقیم از داخل سایت وردپرسی خود  انجام میدهید .

همچنین اگر هنوز  مزیت های طراحی سایت با وردپرس را نمیدانید حتما مقاله ی 10 مزیت طراحی سایت با وردپرس را مطالعه کنید.

آنچه در این مقاله میخوانید:

لیست 5 افزونه ی برتر نوبت دهی وردپرس 

برای اینکه بتوانید یک سیستم نوبت دهی قوی در سایت وردپرسی خود داشته باشید ، افزونه های مختلفی طراحی شده است . که 5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس را در ادامه به شما معرفی میکنیم.

1-BrichPress

این افزونه یکی از کامل ترین و بهترین افزونه های وردپرسی است ، که شما میتوانید سیستم نوبت دهی خود را با آن  راه اندازی کنید.این افزونه یک سیستم مدیریتی حرفه ای برای رزرو و نوبت دهی آنلاین در اختیار شما میگذارد.

از ویژگی های آن میتوان به پرداخت آنلاین برای کاربران ، سیستم یادآوری و ایمیلی قابل تنظیم که هم به شما هم به مشتریانتان قرار های مربوطه را یادآوری میکند.همچنین میتواند خودش را با تقویم های Google Calender, iCal, Android, Outlook و… سازگار کند.

5 افزونه برای سیستم نوبت دهی وردپرس

 

 

2-Booking Calendar

این افزونه یکی از 5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس است که به صورت رایگان برای نوبت دهی به حساب وجود دارد.

از ویژگی های بارز آن میتوان به استفاده راحت ،  مستندات بسیار خوب، نمایش تقویم هم برای بازدید کنندگان و هم برای کاربران، اضافه کردن بسیار راحت فرم رزرو درون هر صفحه یا نوشته اشاره کرد.

از ویژگی های مهم این پلاگین راحت بودن هنگام کار است .این افزونه سیستم پیچیده ای ندارد و حتی تازه کار ها هم با آن مشکلی نخواهند داشت.با این حال پلاگین Booking Calendar بسیار قدرتمند بوده و امکانات مختلف زیادی در اختیار شما میگذارد که همه ی آن ها را میتوانید از قسمت تنظیمات افزونه تنظیم کنید.

از امکانات ویژه ی افزونه میتوان به کپچا ، ارسال اطلاعیه به صورت ایمیل، افکت های جذاب جی کوئری و……..در صورت نیاز حتی میتوانید فیلد های شخصی سازی شده ی خود را هم در آن بسازید.

5 افزونه برای سیستم نوبت دهی وردپرس

 

3-WP Simple Booking Calendar

این پلاگین به صورت خیلی ساده ای طراحی شده است . به طوری که شما میتوانید تقویم مورد نیاز خود را به استفاده از شرت کد هایی که درون نوشته و صفحات است ، قرار دهید.به دلیل اینکه این پلاگین بسیار سیستم ساده ای دارد شما نمیتوانید به کاربران اجازه رزرو ساعتی بدهید.کاربران فقط میتوانند روز مورد نظر خود را انتخاب کنند.

این افزونه بیشتر به درد هتل ها و برای رزرو محل اقامت و چیزاهایی که به صورت روزانه هستند. پس اگر به دنبال پلاگینی برای رزرو وقت ملاقات با دکتر هستید این افزونه به کار شما نمی آید.

5 افزونه برای سیستم نوبت دهی وردپرس

 

 

4-Easy Appointments

Easy Appointments یکی از 5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرساست که  به صورت رایگان برای دانلود و استفاده قرار گرفته است.

یکی از انعطاف پذیر ترین افزونه های وردپرس به حساب می آید که به شما اجازه میدهد تا خدمات و مکان ها و امکانات زیاد دیکری به آن اضافه کنید. 

میتوانید برای تقویم های خود اتصالات مختلفی ایجاد کنید ، همچنین میتوانید فیلد های مورد نیاز خود را به صورت شخصی سازی شده در آن قرار دهید.

برای قرار دادن آن روی صفحه و نوشته به راحتی میتوانید از شرت کد آن استفاده کنید . میتواید ایمیل خود را بسازید و به افزونه اضافه کنید تا از طریق آن به کاربران شما اطلاع رسانی کند.

5 افزونه برای سیستم نوبت دهی وردپرس

 

5-Bookly برترین  پلاگین بین 5 افزونه برتر نوبت دهی وردپرس

بهترین و قدرتمند ترین افزونه نوبت دهی وردپرس Bookly است. به دلیل امکانات کمل و ویژگی های زیادی مثل قابلیت سفارشی سازی که در اختیار کاربر میگذارد محبوبیت زیادی بین طراحان دارد.

این امکانات شامل :

اعلانات پیامک ها ،  درگاه های پرداخت آنلاین ، همگام سازی آن با تقویم گوگل ،برنامه ریزی و رزرواسیون خودکار برای وردپرس قابلیت سفارشی سازی به صورت کامل رزرواسیون از طریق درگاه پرداخت  ، اعلانات ، تقویم گوگل و …

از ویژگی های کاربردی آن میتوان به موارد زیر اشاره کرد. 

  • رزرو خدمات مختلف با کارکنان زیاد و قیمت های مختلف .
  • ترجمه شده به 10 زبان 
  • استفاده از درگاه پرداخت
  • و بیشتر

5 افزونه برای سیستم نوبت دهی وردپرس

اگر به دنبال یک سیستم کامل و قوی میگردید تا نوبت دهی آنلاین کسب و کار خود را  راه اندازی کنید میتوانید از این افزونه ها استفاده کنید.بعد از دانلود و راه اندازی یکی از این افزونه ها برای اینکه با خطاهای مختلف روبرو نشوید بهتر است مقاله ی آپدیت افزونه های وردپرس با روش ایمن را مطالعه کنید.

 

ادامه مطلب